Agenda

Parochiekern H. Antonius Abt

Onderdeel van de parochie Sint Jan de Doper

Dorpsstraat 48

4861 AD  Chaam 

 

Weekend: zaterdag 19.00 uur Gilze – Baarle

                zondag    09.30 uur Riel – Ulicoten - Chaam

                zondag    11.00 uur parochiekerk te Alphen (altijd) eucharistie

 

AGENDA VIERINGEN


Datum + Plaats                 Tijdstip                Voorg.                  Koor                      Bijzonderheden

 

Zaterdag 28 januari

Gilze                                 19.00 uur            GF                       4p PK Al Corné     Woord- en Communie

Zondag 29 januari

Alphen                              11.00 uur            MF/GF/JD           Gasten NOP           NoordOostPolder

 

Zaterdag 4 februari        

Baarle-Nassau                 19.00 uur            SL/JD                  Cecilia

Zondag 5 februari

Chaam                             09.30 uur            SL/JD                  Cambokoor

Alphen                              11.00 uur            SL/JD                  Fioretti

 

Zaterdag 11 feb ruari      

Gilze                                 19.00 uur            GF/JD                 Schola

Zondag 12 februari

Riel                                   09.30 uur            GF/JD                  Dameskoor

Alphen                              11.00 uur            SL/PV/JD             PZ Chaam            Familieviering

 

Zaterdag 18 feb ruari      

Baarle-Nassau                 19.00 uur            GF                        Cecilia                   Woord- en Communie

Zondag 19 februari

Alphen                              11.00 uur            GF/JD                   PK Alphen

 

Woensdag 22 februari   Aswoensdag

Alphen/ de Hoogt             10.00 uur            JD/SL                                                    parochianen welkom

Baarle/ Janshove             15.00 uur            JD/SL                                                    parochianen welkom

Gilze / Franciscus                                        MvZ                                                      parochianen welkom

Chaam                             19.00 uur            SL                          

Baarle-Nassau                 19.00 uur            GF

 

Zaterdag 25 feb ruari       1e Vasten

Gilze                                 19.00 uur            SL/JD                    Cantorij

Zondag 26 februari

Chaam                             09.30 uur            SL/JD                    PZ Chaam

Alphen                              11.00 uur            SL/JD                    PK Alphen

 

Zaterdag 4 maart             2e Vasten

Baarle-Nassau                  19.00 uur            GF/JD                   Cecilia

Zondag 5 maart               

Riel                                    09.30 uur            GF/JD                   Dameskoor

Alphen                               11.00 uur            GF/JD                   Fioretti

 

Zaterdag 11 maart          3e Vasten

Gilze                                  19.00 uur            JD/SL                    Cantorij

Zondag 12 maart

Alphen                               11.00 uur            SL/PV/JD             Bernarduskoor            Familieviering

 

Zaterdag 18 maart          4e Vasten / Laetare

Baarle-Nassau                  19.00 uur            GF/JD                   Cecilia

Zondag 19 maart            

Chaam                               09.30 uur            GF/JD                   PZ Chaam

Alphen                               11.00 uur            GF/JD                   PK Alphen          

 

Zomertijd, klok 1 uur vooruit

 

Zaterdag 25 maart          5e Vasten

Gilze                                  19.00 uur            GF                          Schola                   Woord- en Communie

Zondag 26 maart            

Riel                                    09.30 uur            GF/JD                   Dameskoor

Alphen                               11.00 uur            GF/JD                   PK Alphen

 

Zaterdag 1 april                Palm- en Passiezondag

Baarle-Nassau                  19.00 uur            JD/SL

Zondag 2 april                  

Alphen                               11.00 uur            JD/SL                    Fioretti

 

 

Donderdag 6 april            Witte Donderdag

Alphen                               19.00 uur            Team                    Bernarduskoor

 

Vrijdag 7 april                    Goede Vrijdag

Chaam                                15.00 uur            PV

Gilze                                   15.00 uur            JD

Baarle                                 15.00 uur            GF

Riel                                     15.00 uur            SL

Alphen                                19.00 uur            Team                    Dameskoor

 

Zaterdag 8 april

Alphen                                 20.00 uur            Team                    Gelegenheidskoor     Paaswake

 

Zondag 9 april                   1e Paasdag

Chaam                                09.30 uur            GF                                                         Woord- en Communie

Riel                                      09.30 uur            SL                                                         Woord- en Communie

Gilze                                    11.00 uur            SL                                                         Woord- en Communie

Baarle-Nassau                    11.00 uur            MF                                                         Woord- en Communie

Alphen                                 11.00 uur            JD                         PK Alphen

 

Maandag 10 april             2e Paasdag

Alphen                                 11.00 uur            Team                    Gelegenheidskoor

 

Zaterdag 15 april

Baarle-Nassau                    19.00 uur            SL/JD

Zondag 16 april

Riel                                      09.30 uur            SL/JD

Alphen                                 11.00 uur            SL/JD

Chaam                                                                                        Breda’s mannenkoor     Bijzondere viering:

                                                                                                                         130 jaar harmonie St. Cecilia  

 

Zaterdag 22 april             

Gilze                                    19.00 uur            GF/JD

Zondag 23 april                

Alphen                                 11.00 uur            GF/JD

 

Zaterdag 29 april

Baarle-Nassau                    19.00 uur            SL                                                          Woord- en Communie

Zondag 30 april

Chaam                                 09.30 uur            SL/JD

Alphen                                 11.00 uur            SL/JD

 

Zaterdag 6 mei

Gilze                                    19.00 uur            GF/JD

Zondag 7 mei                   

Riel                                      09.30 uur            GF/JD

Alphen                                 11.00 uur            GF/JD

 

Zaterdag 13 mei

Baarle-Nassau                   19.00 uur            GF/JD

Zondag 14 mei                 

Alphen                                11.00 uur            SL/PV/JD                                         Moederdag familieviering

 

Donderdag 18 mei          Hemelvaartsdag

Alphen                                11.00 uur            Team

 

Zaterdag 20 mei

Gilze                                   19.00 uur            SL                                                          Woord- en Communie

Zondag 21 mei                 

Chaam                                09.30 uur            SL/JD

Alphen                                11.00 uur            SL/JD

 

Zaterdag 27 mei

Baarle-Nassau                  19.00 uur            GF/JD

Zondag 28 mei                  Pinksteren

Riel                                    09.30 uur            GF                                                           Woord- en Communie

Alphen                               11.00 uur            JD/SL/PV                                                 H. Vormsel

 

Maandag 29 mei              2e Pinksterdag

Alphen                                11.00 uur            Team

 

Zaterdag 3 juni                

Gilze                                   19.00 uur            SL/JD

Zondag 4 juni

Alphen                                11.00 uur            SL/JD    

 

Zaterdag 10 juni

Baarle-Nassau                  19.00 uur            GF/JD

Zondag 11 juni                 

Chaam                              09.30 uur            GF                                                            Woord- en Communie

Alphen                               11.00 uur            PV/SL/JD                                                  EHC familieviering

 

Zaterdag 17 juni

Gilze                                  19.00 uur            SL/JD

Zondag 18 juni

Riel                                    19.30 uur            SL/JD

Alphen                               11.00 uur            SL/JD

 

Zaterdag 24 juni              

Geen vieringen

Zondag 25 juni                 

Alphen                                11.00 uur            Team                                                            St. Jan de Doper

                                                                                                                                            Hoogfeest

 

Zaterdag 1 juli

Gilze                                    Geen viering                                                                           Wielerronde

Zondag 2 juli

Chaam                                09.30 uur            SL/JD

Alphen                                11.00 uur            SL/JD

 

Zaterdag 8 juli

Baarle-Nassau                  19.00 uur            GF/JD

Zondag 9 juli                     09.30 uur            GF/JD

Alphen                               11.00 uur            SL/PV/JD                                                       Familieviering

 

Zaterdag 15 juli               

Gilze                                  19.00 uur            GF/JD

Zondag 16 juli                  

Alphen                               11.00 uur            GF/JD

 

Zaterdag 22 juli

Baarle-Nassau                  19.00 uur            SL/JD

Zondag 23 juli                  

Chaam                               09.30 uur            SL/JD

Alphen                               11.00 uur            SL/JD

 

Zaterdag 29 juli               

Gilze                                  19.00 uur            GF                                                          Woord- en Communie

Zondag 30 juli

Riel                                     09.30 uur            GF/JD

Alphen                                11.00 uur            GF/JD

 

Zaterdag 5 augustus

Baarle-Nassau                   19.00 uur            GF/JD

Zondag 6 augustus         

Alphen                                11.00 uur            GF/JD

 

Zaterdag 12 augustus

Gilze                                    19.00 uur            GF/JD

Zondag 13 augustus

Chaam?

Alphen                                 11.00 uur            GF/JD

 

Dinsdag 15 augustus      Maria Tenhemelopneming

Baarle-Nassau kapel          19.00 uur            Team

 

Zaterdag 19 augustus   

Baarle-Nassau                    19.00 uur            SL                                                          Woord- en Communie

Zondag 20 augustus      

Riel                                      09.30 uur            SL                                                          Woord- en Communie

Ulicoten                               10.30 uur            JD/GF                                                    Opening

                                                                                                                                      Bernardusoctaaf

Alphen                                 11.00 uur            SL/HL

Baarle-Hertog                      19.00 uur                                                                                           Kaarskensprocessie

 

Zaterdag 26 augustus

Gilze                                    19.00 uur            GF/JD

Zondag 27 augustus

Alphen                                 11.00 uur            GF/JD

Ulicoten                                ?                         P.Verbeek                                             Bernardusoctaaf

                                                                                                                                     Hoogfeest

                                                                                                                                                                

 

Zaterdag 2 september

Baarle-Nassau                   19.00 uur            GF/JD

Zondag 3 september

Chaam                                09.30 uur            SL/JD

Alphen                                11.00 uur            SL/JD

 

Zaterdag 9 september

Gilze                                   19.00 uur            GF/JD

Zondag 10 september

Riel                                     09.30 uur            GF/JD

Alphen                                11.00 uur            GF/JD

 

Zaterdag 16 september

Baarle-Nassau                  19.00 uur            SL/JD

Zondag 17 september

Alphen                               11.00 uur            SL/JD

 

Zaterdag 23 september

Geen vieringen

Zondag 24 september

Alphen                               11.00 uur            Team                                                           Pastoor Demmers

                                                                                                                                         40 jaar priester